Стан реформування в КНП «Крижопільська ОЛІЛ»

Дата: 14.01.2020 08:59

Стан реформування в КНП «Крижопільська ОЛІЛ»

Закінчився 2019 рік. Непростий для всіх нас в плані початку кардинальних змін в наданні вторинної медичної допомоги, необхідність  міняти закоренілі  підходи до роботи, змінюватись самим, адаптуватись до сучасних інформаційно – комунікальних технологій.

Основна суть змін -  гроші в лікарню  підуть за пацієнтом.

Єдиним джерелом фінансування за рахунок коштів державного бюджету стане контракт з НСЗУ.

В 2019 році нами при підтримці місцевої влади зроблені перші три важливі кроки для підписання контракту:

• перетворення в КНП;
  • комп’ютеризація закладу, підключення до МІС для того, щоб невдовзі усі дані про надану  пацієнтам медичну допомогу можна було перевести в електронний формат. На основі цих даних НСЗУ заплатить за договором;
  • реєстрація в електронній системі охорони здоровя.

Місцевою владою для покращення матеріально-технічного оснащення на протязі  трьох останніх років виділено більше 18 000 000,00 коштів.

Закуплено комп’ютери та медичну інформаційну систему «Медейр». Вартістю - 1 816 027,00грн. Створено 63 автоматичних робочих місць.

Придбано обладнання:

• набір для лапараскопічних операцій
  • відеоендоскопічний комплекс для проведення гастроскопії та колоноскопії;
  • опромінювач фізіотерапевтичний;
  • мобільний палатний рентгенапарат;