Зустріч представників влади із медичними працівниками ОЛІЛ.

Дата: 28.01.2019 11:06

Зустріч представників влади із медичними працівниками ОЛІЛ.

Аби краще зрозуміти потреби медичної галузі голова РДА В.І. Панчук та голова районної ради П.С.Тамбовцев зустрілися з працівниками медичного колективу ОЛІЛ.

Основним питанням, яке хвилювало медичних працівників було впровадження  медичної реформи на вторинній ланці.

Головний лікар В.І.Рузяк зауважив, що інтереси нашої лікарні небайдужі нікому з представників влади та адміністрації лікарні,  і що на  сьогоднішній  день питання, про закриття лікарні не йде і не може бути, стоїть питання про реорганізацію деяких структурних підрозділів. Головний лікар наголосив, що лікарня існувати  буде в будь  якому випадку.

Головний лікар пояснив, що реформування – процес  досить затяжний, але незворотній.

У своєму виступі голова РДА В.І.Панчук перш за все проінформував, що попри дефіцит коштів у медичній галузі і в цілому по області медичні працівники Крижопільської лікарні стовідсотково  отримали всі необхідні виплати, хоча заробітна платня медичних працівників вторинного рівня суттєво відрізняється від заробітної плати медичних працівників первинки. Реформування медичної галузі передбачає підвищення якості обслуговування населення району та підвищення заробітної платні медичних працівників.

КНП «Крижопільська ОЛІЛ» - претендує на лікарню І – рівня і для цього робиться все можливе, як адміністрацією лікарні, так і представниками влади.

В.І. Панчук зауважив, що існує необхідність залучення молодих спеціалістів – лікарів, які неохоче їдуть працювати до лікарень у невеликих районах. Одним із методів залучення на думку голови РДА є наявність «службового» житла,  тож це питання по можливості буде незабаром вирішене.

Зустріч була побудована у форматі діалогу, тож медпрацівники мали можливість озвучити наявні потреби, побажання. Зокрема заступник головного лікаря  Т.В.Кубаль зазначив, що для того, щоб заключити договір з Національною  агенцією, необхідно мати доступ до інформаційної мережі, для цього необхідно  комп’ютеризувати  робочі місця. Для повноцінного надання медичної допомоги було б добре залучити інвесторів для забезпечення томографом.

А.І. Миронов – голова профкому медичних працівників зауважив, що найголовніша проблема для лікарів – це низька заробітна  платня.  На сьогоднішній день лікар без категорії, який щойно приступив до роботи, отримує менше за санітарку, чого ніде в світі немає. Всі чекають на зміни у фінансуванні, але можливо на цей період перехідний необхідно вплинути на підвищення заробітної плати молодим лікарям за рахунок диференціації.

Є.О.Поліщук – зав. пологово – гінекологічним відділенням проінформувала,  про роботу відділення. Всі працівники 100% пройшли спеціальні курси, мають рівень підготовки і надалі планують підвищувати свій професійний рівень для того щоб залучити  потік пацієнтів з інших районі.