Нове обладнання для Крижопільської ОЛІЛ

Дата: 23.04.2019 11:41

Нове обладнання для Крижопільської ОЛІЛ

16 квітня  в актовій залі Крижопільської ОЛІЛ відбулась зустріч колективу працівників з народним депутатом України Юрієм Македоном. В зустрічі взяли участь голова Крижопільської  РДА  Валентин Панчук , голова  Крижопільської  районної  Ради Петро Тамбовцев.

Юрій Македон вручив сертифікат на сучасний набір для відеолапароскопічних операцій , вартістю 1 267000 грн. , та сертифікат на парафармалінову камеру , придбані при сприянні депутата за кошти  передбачені на район.

Голова РДА Валентин Панчук  запевнив , що влада і надалі буде робити все можливе, щоб лікарня була забезпечена необхідним обладнанням і стала конкурентно спроможною серед медичних закладів області.

Голова РДА Валентин Панчук пообіцяв  , що з бюджету району будуть додатково виділені кошти для навчання лікарів по малоінвазивній хірургії в розмірі 50 000 і наголосив що на цьому допомого лікарні не закінчується.

Гості відповіли на запитання , що хвилюють колектив сьогодні.

У  свою чергу головний лікар Крижопільської ОЛІЛ Валерій Рузяк подякував представників влади за розуміння проблем , за підтримку яка надається лікарні у справі забезпечення сучасним медичним обладнанням і запевнив , що це піде на користь населенню , а колектив лікарні буде робити все можливе , що пацієнти яким ми надаємо медичну допомого були задоволені.