A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування"

Нове обладнання для Крижопільської ОЛІЛ

Дата: 23.04.2019 11:41
Кількість переглядів: 131

Нове обладнання для Крижопільської ОЛІЛ

       16 квітня  в актовій залі Крижопільської ОЛІЛ відбулась зустріч колективу працівників з народним депутатом України Юрієм Македоном. В зустрічі взяли участь голова Крижопільської  РДА  Валентин Панчук , голова  Крижопільської  районної  Ради Петро Тамбовцев.

        Юрій Македон вручив сертифікат на сучасний набір для відеолапароскопічних операцій , вартістю 1 267000 грн. , та сертифікат на парафармалінову камеру , придбані при сприянні депутата за кошти  передбачені на район.

        Голова РДА Валентин Панчук  запевнив , що влада і надалі буде робити все можливе, щоб лікарня була забезпечена необхідним обладнанням і стала конкурентно спроможною серед медичних закладів області.

        Голова РДА Валентин Панчук пообіцяв  , що з бюджету району будуть додатково виділені кошти для навчання лікарів по малоінвазивній хірургії в розмірі 50 000 і наголосив що на цьому допомого лікарні не закінчується.

       Гості відповіли на запитання , що хвилюють колектив сьогодні.

       У  свою чергу головний лікар Крижопільської ОЛІЛ Валерій Рузяк подякував представників влади за розуміння проблем , за підтримку яка надається лікарні у справі забезпечення сучасним медичним обладнанням і запевнив , що це піде на користь населенню , а колектив лікарні буде робити все можливе , що пацієнти яким ми надаємо медичну допомого були задоволені.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора