Що потрібно знати про реформу спеціалізованої медичної допомоги?

Дата: 19.11.2019 13:23

Що потрібно знати про реформу спеціалізованої медичної допомоги?

У 2020 році у повному обсязі запрацює програма медичних гарантій, яку реалізуватиме Національна служба здоровя України.

КНП «Крижопільська ОЛІЛ» проводить підготовку для  укладання договору з  Національною службою здоровя України. Заклад  перетворений  в комунальне некомерційне підприємство.

Також проведена компютеризація робочих місць лікарів, придбано  63 робочих місця, проводиться підключення до електронної системи охорони здоровя.

Всі відділення, структурні підрозділи працюють в повному обсязі.  Скорочення, реструктуризація відділень не проводиться.

Отже ми разом із місцевою владою зробили  перші і дуже важливі кроки до підписання  договору з НСЗУ, для  того, щоб в 2020 році гроші пішли за пацієнтом, щоб наші жителі отримували якісну та доступну медичну допомогу.