Про реорганізацію Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування у комунальне некомерційне підприємство «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування»

Дата: 25.06.2018 13:32

КРИЖОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ №___

«___» ________ 2018 року                                                            23  сесія  7 скликання

Про створення комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування»

Відповідно до ст.ст.43,59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Основи законодавства України  про охорону здоров’я», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», Бюджетного кодексу України, Господарського кодексу України,  Кодексу законів про працю України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року №1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я»,  беручи до уваги рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 07 червня 2018 року №570 «Про реорганізацію шляхом перетворення юридичної особи – Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування», рішення 6 сесії районної ради 7 скликання від 20 травня 2016 року №155 «Про Порядок призначення і звільнення керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Крижопільського району», враховуючи клопотання районної державної адміністрації,  висновки  постійних комісій районної ради з питань освіти, сім’ї та молоді, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту, з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку, з метою впровадження  нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комунальне некомерційне підприємство «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» шляхом перетворення юридичної особи – Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування.

2. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування»  (додається).

Визначити, що розмір статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» становить 1000 грн.

Рекомендувати районній державній адміністрації як головному розпоряднику коштів районного бюджету визначити у встановленому законодавством порядку джерела фінансування коштів для сплати статутного капіталу підприємства.

3. Закріпити майно комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» на праві оперативного управління.

4. Попередити  головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» про зміну істотних умов праці..

Керуючій справами виконавчого апарату районної ради (Тимчишена Н.Д.) ознайомити керівника підприємства про зміну істотних умов праці під  підпис до 02.11.2018 року.

Голові районної ради укласти контракт з головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» строком на 3 роки.

5. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» здійснити державну реєстрацію підприємства у визначеному законодавством порядку.

6. Визнати такими, що втратили чинність пп. 1,2,4 – 7 рішення 22 сесії районної ради 7 скликання від 31 серпня 2018 року №618 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Крижопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування І рівня».
         7.Контроль за виконанням цього рішення покласти  на постійні комісії районної ради з питань освіти, сім’ї та молоді, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту  (Харук О.І.), з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку (Нагірняк В.В.).

Голова районної ради                                                      П.ТАМБОВЦЕВ