Стурбовані долею нашої лікарні.

Дата: 24.01.2020 10:06

Стурбовані долею нашої лікарні.

Медичні працівники Крижопільської ОЛІЛ і жителі району стурбовані долею Крижопільської ОЛІЛ. Згідно прийнятого  рішення про опорні лікарні Крижопільська ОЛІЛ в їх  число не ввійшла.

В розпорядженні Кабінету Міністрів України головною умовою для створення таких лікарень  є доїзд  до лікувального закладу на протязі 1 години і своєчасне надання медичної допомоги. Найближча опорна лікарня місто Тульчин і умова доїзду за 1 годину не буде виконуватись.

Крижопільська ОЛІЛ має все для надання екстреної та невідкладної медичної допомоги. В закладі  облаштовано та функціонує  відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги потужністю на 6 ліжок, яке включає 14 робочих приміщень, розділених на три зони згідно вимог нормативних документів.

Відділення забезпечене безперебійним доступом кисню, апаратурою. Об лаштована, ізольована палата для осіб з неадекватною поведінкою. Персонал відділення відповідає штатним нормативам приймальних відділень.

В наявності пандус та навіс над площадкою для прийому пацієнтів. Під’їзд для бригад ЕМД безперешкодний.

Працівники Крижопільської ОЛІЛ, спільнота району наполягають на зустрічі з керівниками району, яка запланована на 31 січня.