Запрошуємо волонтерів до співпраці з КНП «Крижопільська ОЛІЛ»

Дата: 17.03.2020 18:52

Запрошуємо  волонтерів до співпраці з КНП «Крижопільська ОЛІЛ»

Крижопільська ОЛІЛ  є багатопрофільним  закладом  спеціалізованої медичної допомоги,  що  працює  в цілодобовому режимі.

Медична  допомога  надається  всім  категоріям населення  за направленням сімейного лікаря, а також  по самозверненню.

Серед  пацієнтів кризові  категорії населення – це :

• Інваліди;
  • Літні люди;
  • Безробітні;
  •  Бездомні;
  • Безпритульні;
  • Паліативні хворі.

Ці категорії пацієнтів під час перебування на стаціонарному лікуванні потребують фізичної ,  психологічної та матеріальної  підтримки.

З цією метою  передбачена  можливість залучення до виконання функцій, догляду за пацієнтами волонтерів.

Волонтером  може стати фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена  волонтерською організацією, чи самостійно  на виконання окремих завдань, пов’язаних із доглядом  за пацієнтами та забезпечення їх індивідуальними засобами гігієни, засобами реабілітації.

З урахуванням викладеного,  запрошуємо всіх бажаючих для співпраці з КНП «Крижопільська ОЛІЛ» в якості волонтерів.

Для отримання більш детальної   інформації  пропонуємо  звертатися  за такими контактами:

тел.. (04340) 2-18-09;

моб. 0989644557 – Гирба Вікторія.