Поділись життям, здай кров!

Дата: 23.09.2020 11:36

Поділись життям, здай кров!

Адміністрація КНП «Крижопільська ОЛІЛ» повідомляє, що29.09.2020 в Крижопільському районі оголошено «День донора». Захід відбудеться на території районної лікарні (старе приміщення неврологічного відділення)  В цей день відбудеться виїзд бригади обласної станції переливання крові з метою поповнення запасів крові та її препаратів. Запрошуємо усіх небайдужих прийняти участь в цьому заході в якості донора. Всі учасники будуть забезпечені довідкою, яка підтвердить факт здачі крові, та дасть право на звільнення від роботи в день заходу та будь який день, за бажанням, із збереженням середньої заробітної плати згідно ст. 9 Закону України «Про донорство крові та її компонентів». Також виплачуватиметься грошове відшкодування, всі учасники отримають гарячий чай із печивом.