Дитяче відділення

Дитяче відділення входить до складу Крижопільської окружної лікарні інтенсивного лікуваня.

Завідуюча відділенням: Миколюк Валентина Дмитрівна

Штати укомплектовані висококваліфікованими мед. працівниками. На данний час у відділенні працює:

- лікар-педіатр з вищою категорією;

- сім медичних сестер на чолі з старшою медичною сестрою;

- шість молодших медичних сестер на чолі з сестрою господаркою.

У своєму складі відділення має боксовані палати на 1-2 ліжка, кожен бокс оснащений гардеробною кімнатою, душем та сан. вузлом ,палату інтенсивної терапії, палату реабілітації та фізіотерапевтичний кабінет.

Відділення надає спеціалізовану медичну допомогу дітям з захворюваннями органів дихання, захворюваннями органів сечовидільної системи, шлунково-кишкового тракту, , серцево-судинної системи, ендокринної системи, алергопатологією та ін. Протягом року на стаціонарному лікуванні знаходилось 800 дітей.