Діагностично-консультативна поліклініка

Завідуюча діагностично-консультативною поліклінікою Коваль Олена Василівна.

На сьогоднішній день поліклініка розрахована на  220  відвідувань в день.

В штаті відділення 28 лікарів, 31 медична сестра, 6 молодших медичних сестер та 6 медреєстраторів.

Поліклініка є спеціалізованим, лікувально – діагностичним закладом, забезпечує кваліфікаційну амбулаторно – поліклінічну допомогу  населенню Крижопільського, Піщанського та інших районів, надає консультативну допомогу за направленнями лікарів ПМСД.

Основні напрямки діяльності:

• консультація пацієнтів, які звернулись за направленнями сімейних лікарів та по само зверненню;
  • складання програми подальшого до обстеження;
  • проведення повного обсягу діагностичних обстежень згідно зі стандартами лікування закладу вторинного рівня;
  • остаточне встановлення діагнозу;
  • визначення  обсягів та місце подальшого лікування;
  • дублюючий диспансерний облік хворих з важкими хронічними захворюваннями.

Вузькі спеціалісти надають медичну допомогу за такими направленнями: пульмонологія, кардіологія, ендокринологія, хірургія, травматологія, урологія, онкологія, неврологія, акушерство та гінекологія, отоларингологія, дерматовенерологія, офтальмологія, психіатрія, фтизіатрія, наркологія, стоматологія.

В поліклініці можна провести наступні діагностичні обстеження електрокардіографія, реоенцефалографія, реовазографія судин верхніх та нижніх кінцівок, спірографія, велоергометрія, холтер ЕКГ та холтер АТ, УЗД внутрішніх органів, серця, езофагогастродуоденоскопія, бронхоскопія, ректороманоскопія, УЗД  гінекологічних хворих та вагітних,  флюорографічне обстеження, мамографія.

Лікар УЗД Онуфрійчук В.І.

Лікар ортопед-травматолог Григоришен В.М.

Лікар планування сім`ї  Заведія Д.О.

Лікар психіатр Гонтар І.Д.

Лікар фтизіатр Стасишена С.С.

Лікар акушер-гінеколог Шкатула М.С.

Медбрат маніпуляційного кабінету Кобилянський М.М.

Ліка ендоскопіст Юзькова Н.Д.   медична сестра Демчук І.М.

Лікар нарколог Миколюк Л.І.

Лікар невролог Кубаль С.М.

Лікар дерматовенеролог Калінін О.В.

Лікар отоларинголог Швець С.П.

Лікар офтальмолог Калініна Т.В.

Лікар стоматолог Ястремська О.М.

Лікар стоматолог Максименко Л.В.

В структурі поліклініки функціонує відділення реабілітації, в умовах якого хворі отримують  фізіотерапевтичні процедури, масаж та лікувальну фізкультуру.  Проводиться відновне лікування травматологічних та неврологічних хворих.

Медична сестра фізіотерапевтичного кабінету Аверіна І.В.

Лікар фізіотерапевт Турчак Т.О.

Кабінет лікувальної фізкультури

Крім того в відділенні проводять всі види профілактичних оглядів, працює позаштатна військово – лікарська комісія.