Терапевтичне відділення

ТЕРАПЕВТИЧНЕ  ВІДДВЛЕННЯ  є структурним  підрозділом  Крижопільської ОЛІЛ, розраховане  на  29  ліжок.

Завідуюча  відділенням  лікар - терапевт   вищої  кваліфікаційної  категорії   Коровай  Євгенія  Миколаївна .

Миронова   Тетяна  Володимирівна – лікар- ординатор  вищої  категорії

Штати  відділення  укомплектовані, висококваліфікованим  медичним  персоналом.  Наданий  час  у  відділенні  працює   6 – медичних  сестер,

3-  медичних  сестри з вищою категорією, 2 –підлягають атестації на  категорію ,  на  чолі  із  старшою  медичною  сестрою  Вакарчук  Надія  Андріївна – вища  атестаційна  категорія.

5 – молодших  медичних  сестер  на  чолі  із  сестрою – господаркою

В тер.відділенні  лікуються  хворі – кардіологічного,  пульмонологічного, ендокринологічного,  гастро- ентерологічного, гематологічного, ревматологічного  профілю.

У  відділенні  проводиться  обстеження  хворих:

Лабораторне  обстеження  яке  включає – загально клінічні,  біохімічне  обстеження, імунологічне.

Рентгенологічне  обстеження – яке  включає  обстеження легень, шлунку  та  кишківника, кісткової  системи.

Функціональні  методи  обстеження – ЕКГ,  ЕКГ  з  мед пробами, дихальні  проби ( проба  з  венталіном, беродуалом), Холтер монітор ЕКГ,  холтер монітор АТ, велоергометрія, ендоскопічні  обстеження , ФГС, бронхоскопія та  шлунку, УЗД обстеження в/о, ехокардіографія  серця.

Структуру  тер. відділення  входить  12  палат:

Двох місні ; трохмісні; чотирохмісні

Палата  інтенсивної  терапії  на  два  ліжка,  плата  ІВВв та  АТО – на  3 ліжка (фото) оснащення :   електрокардіограф, дифибрилятор, відсмоктувач.

Кабінет  функціональної  діагностики – оснащення  кабінету  3- ЕКГ  Дистанційний  передатчик електрокардіограм в  облцентр.

Кабінет  фізіотерапевтичного  лікування

Кабінет  оператора комп’ютерного набору –

Ординаторська

Кабінет старшої медсестри

Маніпуляційна:    оснащена  шафами  для  зберігання  ліків  і  інструментарію, стерилізатора  ГП – 20,  небулайзер  для  проведення  інгаляційного  лікування, ємкості  для  дизрозщинів.

Сейф  для  зберігання  сильнодіючих  і  наркотичних  лікарських  препаратів.

Холодильник  для  зберігання  засобів  які  витримують  температурний  режим, пересувний  столик  для  роздачі  ліків  та  умивальник

Кімната  для  роздачі  їжі

Їдальня , кімната  відпочинку, санпропускник, 4 санвузли,  кімната  для  забору  мокротиння.

Холи  у  віділенні  використовуються  для  відпочинку  хворих.  Робоче  місце  медсестри  знаходиться  поруч  з  платами   хворих.

Пост  медсестри  оснащений  телефоном, настільною лампою  та  документацією.

Чергова медична  сестра  повинна  мати  список  телефонів  всіх  підрозділів  лікарні  включаючи  господарські  служби.

Розпорядок  дня в  лікарні характеризується  чітким  чергуванням  у  часі  сну, прийому  ліків і  їжі.  Діяльність,  що  протікає  у  передбачуваному ритмі, створює сприятливі умови  організації обслуговування хворих  медичним персоналом. Підйом  хворих  о 7 год. ранку   Після термометрії  хворі самостійно  або з допомогою медичного  персоналу  здійснюють  ранковий  туалет, виконують  гігієнічну  гімнастику. У цей  час  персонал  проводить  прибирання  і  провітрювання  палат.

Потім  медична  сестра роздає ліки, хворі снідають і залишаються  в палатах  до  обходу  лікаря.  Після  обходу  хворі  отримують  призначення, проходять обстеження і консультації  в  інших відділеннях.  Якщо  залишився  вільний  час, то  хворий  може  використати  його для  прогулянки  на  території  лікарні  та  біля  фонтану.  Тривалість  і  відстань  прогулянки  лікарем, який  записує  ці  відомості  в  історію  хвороби, так  само  як дозвіл приймати  повітряні  або  сонячні  ванни.

Хворі  отримують  ліки  і  обідають.  З  15:00 – 17:00 у хворих  тиха  година.

Лікарі  відділення  приймають  участь  у  роботі  республіканських  та  обласних  медичних  конференцій  та  з’їздах  стосовно  актуальних питань  терапевтичних  захворювань.

Лікування  хворих  проводиться  згідно  діючих  протоколів  МОЗ  України.