Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Анестезіологічний підрозділ КНП «Крижопільська ОЛІЛ» представлений відділенням анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії. Відділення розгорнуте на 6-ти ліжках.

У штатному розкладі відділення 4.75 посад лікарів-анестезіологів:

А. Тимцуник І.С.-інтернатура у 1984 році, вища атестаційна категорія.

Костур В.С.- інтернатура у 2000 році, вища атестаційна категорія.

Багнат Т.В.- інтернатура у 1998 році, вища атестаційна категорія.

Кривда К.Д. інтернатура у 1997 році, вища атестаційна категорія.

Б.  6.5 посад медсестер-анестезисток:

вища категорія-3;

перша категорія-2;

друга категорія-1;

не атестована-1.

В. 5посад молодшого персоналу та 0.5 посади сестри-господарки.

Відділення обладнане сучасною апаратурою- дихальними апаратами, шприцами-дозаторами, пульсоксиметрами, моніторами паціента, кардіографом.

Основними напрямками роботи є анестезіологічне забезпечення всіх оперативних втручань, які проводяться в лікарні та надання інтенсивної терапії важкохворим.

Залежно від виду оперативного втручання чи маніпуляції, а також стану вашого здоровя, можливий вибір як методик анестезіологічного посібника, так і їх компонентів.

При лікуванні пацієнтів в палатах інтенсивної терапії широко використовується сучасні протоколи ведення різних захворювань.